Головна / Місія

Місія

Ми знаємо про підвіконня все!

Наша місія - зробити кожен будинок затишним, кожне вікно красивим, кожного власника підвіконня Parapet щасливим!

Для виконання своєї місії ми, команда компанії Парапет Україна, довго і ретельно шукали підвіконня, гідне стати кращою пропозицією для Вас. І ми його знайшли!

Для того, щоб забезпечити якість, ми знайшли в Білорусі виробництво з двадцятирічним досвідом і надійним обладнанням. Щоб подарувати красу, ми підібрали в Німеччині краще декоративне покриття різних кольорів і фактур. Щоб гарантувати міцність і надійність, ми розробили рецепт виготовлення підвіконної дошки на основі кращих екологічних матеріалів.

З якості, краси, міцності і безпеки народилось унікальне підвіконня Parapet! Чому Parapet унікальний? Тому що в його складі є секретні інгредієнти! Це наша любов до своєї справи і турбота про Вас!

Ми не прагнемо зробити і продати мільйони метрів бездушних підвіконь. Ми мріємо дарувати разом з підвіконням Parapet надійність, красу і щастя!

У нашому асортименті є підвіконня інших брендів, ми виготовляємо під замовлення москітні сітки, сітки "антикішка", рулонні штори, "день-ніч" у тому числі, жалюзі. Також ви можете замовити відливи, козирки, кріплення та інші комплектуючі. Дивіться в нашому інтернет-магазині qunell.prom.ua

Наші переваги
підвіконня Parapet унікальне
команда Парапет Україна відкрита для спілкування
щодня піднімаємо рівень сервісу
гарантія якості і щастя
Написати листа
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.