Головна / Чому ми

Чому ми

Чому підвіконня Parapet?
Дешеве підвіконня:
Неміцне!

У гонитві за низькою ціною використовується найдешевша сировина. Це може бути вторинна сировина від пластикового виробництва. Може бути збільшений вміст крейди по відношенню до полівінілхлориду. Що робить пластикову основу вельми нестійкою. Яким він буде в експлуатації?

Небезпечне!

Через слабкості пластикового підстави підвіконня може деформуватися або проломитися навіть під вагою людини. Як вимити вікно? Або повісити штори? Або забратися на підвіконня з пледом і дивитися на дощ?

Вицвітає!

Згодом сонячні промені можуть зробити поверхню зовсім іншого кольору. Наприклад, біле підвіконня може стати з жовтим відтінком. Вся справа в ультрафіолеті і незахищеності від нього верхнього декоративного покриття підвіконня.

Невисока ціна

Низька ціна не повинна бути головним аргументом при виборі. Якість підвіконня дуже важлива, щоб Ваше вікно було надійним і красивим довгі роки. І не забувайте, підвіконня - це частина Вашого інтер'єру.

Неестетичне!

Неприваблива дошка з шорстким покриттям, на якому просвічуються смуги від внутрішніх ребер жорсткості підвіконня. Погодьтеся, не найкраща прикраса для Вашого вікна і дома?

Одноманітне!

У кожній кімнаті, в кожній квартирі, в кожному під'їзді і в кожному будинку - одне й те ж саме підвіконня. Але так хочеться родзинки та індивідуальності. Ніби тільки для Вас.

Підвіконня Parapet:
Міцне і вологостійке

Пластикова основа виготовлена з якісного полівінілхлориду з додаванням пластифікаторів, які надають міцність і пластичність підвіконню. Воно не боїться вологи, вагових навантажень. Декоративне німецьке покриття стійке до ультрафіолету и до механічного впливу. Ви можете сміливо використовувати підвіконня для Ваших улюблених квітів. Можливо, Ви захочете зробити з нього затишний куточок для спілкування в facebook!

Дарує затишок довгі роки

Мій дім - моя фортеця! І так хочеться, щоб ця фортеця була самим затишним місцем на землі! Підвіконня Parapet ми намагаємося робити саме для затишку! Класична форма і різноманітність варіантів виконання, надійна пластикова основа, гарантія 10 років на експлуатацію - роблять це підвіконня ідеальним вибором! Ви будете щасливі бачити підвіконня "Parapet" в своєму будинку! А ми порадіємо за Вас!

Екологічне

До складу підвіконня не належать шкідливі речовини, в тому числі свинцеві стабілізатори, і воно дійсно є екологічно чистим продуктом. Рекомендоване до установки в всіх видах установ і організацій. Воно не схильне до дії грибка і цвілі та за ним дуже легко доглядати. Це спрощує життя господинь і маленьких бешкетників!

Поверхня на вибір

Ми пропонуємо на Ваш вибір найбільшу кількість поверхонь! Для любителів класики - Parapet Standard - класична матова. Для бажаючих здивувати - Parapet Glanz - поверхня з дивним блиском. І супер гладка білосніжна Parapet Komfort - для цінителів сучасності, комфорту і стриманих акцентів

Палітра кольорів

Нас так багато, ми такі різні! І підвіконня ми хочемо зробити різним для кожного! Біле - ідеальне поєднання з білим пластиковим вікном. Золотий Дуб - природна краса дерева. Сірий Мармур - стриманість благородного каменю. Обирайте!

Адекватна ціна

Ціна підвіконня - дуже важлива. І також важливо, щоб ця ціна була адекватною. На ринку багато підвіконь і вони різні за ціною. Дешеві - не стануть прикрасою Вашого будинку, і не будуть довго служити. Дорогі - зможуть прикрасити Ваш інтер'єр, якщо Ви згодні платити за них половину ціни вікна! Підвіконня Parapet - оптимальне поєднання якості, зовнішнього вигляду і ціни!

Ми робимо Parapet з любов'ю і турботою про Ваше затишку!

Написати листа
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.